Kurumsal Axis Asansör

About Us

2000’li yılların başından itibaren, hizmet alanını Güney Marmara Bölgesi geneline taşıyan LOCAL Asansör’ün kuruluş öyküsü 1990 öncelerine dayanmaktadır. Uzun yıllardır sahip olduğu bilgi ve tecrübesiyle bölgede kalite standartlarını belirleyen lider kuruluşumuz, 2014 yılında Bursa Bölge/Karacabey’de gerçekleştirdiği kurumsal şirket yapılanmasıyla birlikte AXiS Asansör adını almıştır.

Vizyoner ve dinamik yeni şirket yapısı sayesinde sahip olduğu kalite standartlarını daha yükseğe taşıyan AXiS Asansör; Montaj / Modernizasyon / Periyodik Bakım / 7-24 Aktif Destek hizmetlerinin tümünü sağlayabilen bölgenin ilk ve tek kurumsal asansör şirketidir. Yüksek kalite standartları ve kararlı büyüme hedeflerimizle birlikte bölgedeki yatırım planlarına devam eden kuruluşumuz, her koşulda üst düzey müşteri memnuniyeti ve maksimum güvenlik prensibiyle hareket etmektedir.

0

Yıllık Tecrübe

0bin

Asansör Montajı

0%

Müşteri Memnuniyeti

Vizyonumuz Misyonumuz

Vizyonumuz & Misyonumuz

Asansör hizmetleri konusunda bölgenin en yaygın teknik servis&destek ağına sahip olan şirketimiz, güvenilir ve yüksek kalitede hizmet sunan, müşterisini ve çalışanlarını en değerli varlığı olarak kabul eden, kurumsal kültürü ve kalitesiyle rakiplerinin örnek aldığı, köklü geçmişine yakışır şekilde sürekli olarak fark ve değer yaratan, modern teknolojiyi yakından takip ederek ‘Optimum Verimlilik’ prensibi ile kullanıcılarına sunmayı hedef haline getirmiştir.

vizyon misyon