Konut Asansörlerimiz

Estetik Yüksek Teknoloji ve Güven!

Kurulumunu üstendiğimiz tüm asansör sistemlerinde; Tam Otomatik / Yarı Otomatik Kapılı, Laminant Kaplamalı / UV Baskılı Temperli Cam veya Ayna/Süper Ayna/Satine Paslanmaz Desenli Kabin seçenekleri sunulmaktadır.

Seyir hızı, iç ve dış kumanda butonları, yüksek çözünürlüklü görüntü ve ses sistemlerine sahip geniş opsiyonlarımız hakkında bilgi almak için Axis Teknik Destek ekibimizle irtibata geçebilirsiniz..

Bilgi Al !

Makine Daireli Asansörler

makina-daireli-asansor

Çoğunlukla Apartmanlar ve Toplu Konutlar gibi yerleşim yerlerinde tercih edilen, katlar arası ulaşım imkanı sağlamak için optimum çözümler sunan, kurulum maliyeti ve periyodik bakım giderleri diğer asansör tiplerine göre daha ekonomik olan sistemlerdir.

Makine Dairesiz Asansörler

makine-dairesiz-asansor

Bina projesinde Makine Dairesi için ilave alana ihtiyaç duyulmaksızın kurulumu gerçekleştirilebilen, Makine Daireli asansörlere kıyasla daha kompakt yapıda olan, genellikle orta ve yüksek katlı yapılarda tercih edilen asansör sistemleridir.

Panoramik   Asansörler

panoramik-asansor

Oteller, alışveriş merkezleri, restoranlar gibi toplu kullanıma açık yapılarda tercih edilen asansör tipleridir.Binanın mimarisine görsel bir katkı sunar, katlar arası seyir esnasında dış mekanın izlenebildiği, kapalı alan korkusu olan kişilere bile ferah ve konforlu bir yolculuk sunabilen asansör sistemleridir.

Endüstriyel Tip Asansörler

Yük Asansörleri

yuk-asansorleri

Kapsamlı yük kapasitesi aralığı ve her ihtiyaca uyacak kabin boyutları ile uzun yıllar hizmet edecek şekilde tasarlanmıştır.Çizilmeye ve kırılmaya karşı kabin yan duvarları ve taban kısmı paslanmaz bloklu malzeme ile kaplanmaktadır.

Servis Asansörleri

servis-asansorleri

Restoranlar, fabrikalar, öğrenci yurtları ve hastaneler gibi alanlarda katlar arası yiyecek içecek ve çeşitli malzemelerin taşınması için yapılan, pratik kurulumu ve küçük boyutları sayesinde kapsamlı inşaat işçilikleri gerektirmeyen asansör sistemleridir.

Sedye Asansörleri

sedye-asansorleri

Özellikle hastane binalarına yönelik olarak dizayn edilmiş, enerji kesintilerinden etkilenmeyen, ayarlanmış ışık açıları sayesinde rahatsızlık vermeyen, anti-bakteriyel ve pürüzsüz yüzeyli paslanmaz aksamları sayesinde kolayca hijyenik hale getirilebilen asansör tipleridir.

Hidrolik Asansörler

hidrolik-asansor

Alçak ve orta yükseklikteki binalara yönelik bir asansör çözümüdür.Tüm bina tiplerine elverişli yapısıyla alandan tasarruf sağlar, yapıların üstünde ilave bir Makine Dairesine gerek kalmaz.Asansör boşluğu bırakılmamış binalarda bile kolayca monte edilebilir. Sistemin tüm yükü bina tabanında olduğundan yapı statiğine gerilim yansıtmadığı gibi, hidrolik pistonu sayesinde genel stabiliteye ayrıca destek olur.